Birlikte
Kazanacağız...

Müşteri Yorumları

Tolga Öztürk

"7/24 sundukları hizmet bize kesin bir güven sağlıyor. Bugün firma içinde bir ekip oluştursak bu kadar destek alamayız diye düşünüyoruz. Aradığımızda ilgili kişiye hızlı ulaşabilmek ve isteklerimizi yerine getirme çabası olan insanlarla çalışmak bizi oldukça mutlu ediyor."

Ebru Deri - David Jones

Elif Aydın

"Yaklaşık 9 senedir periyodik bakım, teknik destek ve güvenlik kamerası hizmeti almaktayız. İşini severek yapan, detayları çok önemseyen ve titizlikle çalışan, işinde son derece başarılı bir firma. Zamanında ve hızlı destek verdiği için teşekkür ederiz."

EKREM KAYA TEKSTİL - CravateX

Eser Coşarderelioğlu

"Çağdaşnet ile 2014 yalında tanıştım. Bize bir çok projede yardımcı oldular. Her zaman yaptıkları işin arkasında duran, herhangi bir sorunda anında geri dönüş yapan, gözünüzü arkada bırakmayan bir firma. İnsan daha ne isterki ? İyiki Çağdaşnet ile tanıştım... Aynı kalite ve kararlılıkla uzun yıllar çalışmak ümidi ile ."

UMUT OTO ELEKTRONİK

Kerim Karagöz

"Çağdaşnet tarafından satış sistemimize ilişkin bir program yapılmıştır. Programdan ve Çağdaşnet'in satış sonrası verdiği destek hizmetinden son derece memnunuz."

MERİDYEN ULUSLARARASI FUARCILIK

Hakan Okka

"Başarılı firmaların en önemli yapı taşları profesyonellik, iş bilgisi ve yetenektir. Üstüne hep +1 koyarak en iyi olma serüvenimizdeki destekleriniz için teşekkürler Çağdaşnet"

ENDER YAPI MALZEMELERİ

Sevilay Tükek

"10 yılı aşkın süredir güvenlik kamerası ve okulumuzun tüm teknolojik konularda kurmuş oldukları sistemlerden her zaman verimli sonuçlar aldik. En iyi hizmeti her zaman en uygun fiyatlarla aldık. Problem yaşadığımızda ise en kısa sürede çözüm bulduk. Bizim için önemli olan bir firmanın yaptıkları işin arkasında olmalarıydı. Çağdaş Net bu konuda her zaman bize destek ve güven vermiştir."

BAHÇEŞEHİR BEŞYILDIZ ANAOKULU

© ÇağdaşNeT 2000 - 2024/Tüm Hakları Saklıdır.